Blog'as

Kaip numegzti megztuką kūdikiui?

Kaip numegzti megztuką kūdikiui?

Ergonomiški Prym virbalai gaminami su valu, ilgi be valo (35-40cm ilgio, su „Klik“ sistema), bei trumpi, skirti kojinėms. Tokie Prym virbalai gaminami iš tvirto atsparaus plastiko, turi trikampę, iki šiol neregėtą, formą. Ergonomiški Prym virbalai ypatingi ir savo galiukais: jie yra tarsi bumbuliukai, pagreitinantys siūlo užkabinimą mezgant. Ilgi virbalai galuose turi „Klik“ sistemą: virbalų pora sukimba venas su kitu, mezginio akys negali nekur pabėgti, nuslysti, kai nemezgate.

Kūdikio megztukui rinktės 5mm storio ergonomiškus Prym virbalus su valu arba ilgus (35cm) be valo. Jums taip pat reikės merino vilnos siūlų Schachenmayr Merino Extrafine 85 arba Phil Merinos 6: po vieną kamuoliuką dviejų spalvų. Mezgant Jums pravers po ranka turėti žirklesadatų mezginiams susiūti, reikės ir 4-5 vakiškų sagų.

 

Išmatavimai duoti centimetrais prieš skliaustelį 62/68 dydžiui, po skliaustelio atidarymo 74/80 dydžiui bei prieš skliausteliui užsidarant - 86/92 dydžiui. Jei instrukcijoje tėra vienas skaitmuo, jis tinka visiems dydžiams.

 

Priekio detalė. Iš vienos spalvos siūlo (pvz. raudono) apmeskite 20(22/24) akių. Megzkite 5 eilutes stulpeliu (2 geros akys, 2 išvirkščios) rankogaliui. Išvirkščiojoje pusėje megzkite akis taip, kaip jos gula iš prieš tai einančios eilutės. Kai rankogalis užbaigtas, tęskite kojininiu (gerojoje pusėje geros akys, išvirkščiojoje - išvirkščios) raštu, iki kol mezginys taps 16(19/22)cm ilgio. Tuomet pakeiskite siūlą į kitą spalvą ir megzkite dar 2cm. Tuomet nuleiskite 3(4/5) akis eilutės pradžioje, kad išformuoti pažasties liniją. Kitą eilutę megzkite išvirkščiomis akimis. Kitoje eilutėje nuleiskite 2(3/4) akis. Kai mezginio ilgis 18.5cm (19.5/21.5)cm, pradėkite nuleisti akis iš abiejų pusių priekakliui ir pečių nuleidimui. Antrą priekio detalę megzkite veidrodiniu principu, kas ~5cm padarant skylutes sagų kilpoms: likus iki krašto 4 akims, suimkite 2 akis ir vieną akį uždėkite, išmegzkite likusias 2 akis.

Rankovės detalė. Iš (pvz. raudonojo) siūlo apmeskite 30(32/34) akių 15(16/17) – ai cm būsimo mezginio. Megzkite 5 eilutes stulpelio raštu atnarėlei, išvirkščiojoje pusėje išmegzdami akis kaip jos gula iš praeitos eilutės. Tęskite kojininiu raštu iki kol mezginys bus 17(20/23) cm ilgio. Kai mezginys bus 14 (17/20)cm ilgio, pridėkite po 1 akį iš abiejų mezginio kraštų 3(4/5) kartus. Kai mezginio ilgis 19(22/25)cm, pradėkite mažinti akis iš abiejų mezginio kraštų, kad užapvalinti rankovės galvutę. Numegzkite tokiu pat būdu antrą rankovę.

Nugaros detalė taip pat prasideda nuo 5 eilučių atnarėlės stulpelio raštu iš (pavyzdžiui) raudono siūlo. Toliau tęskime kojininiu raštu, iki kol mezginys tampa 16(19/22) cm ilgio. Pakeiskite siūlo spalvą ir megzkite 2cm iš kitos spalvos. Iš abiejų mezginio kraštų nuleiskite 3(4/5) akis, numegzkite vieną eilutę ir nuleiskite kitas 2(3/4) akis, kad suformuoti pažasties liniją.

 

Pabaigto mezginio ilgis turėtų būti apie 28(31/36)cm.

Pimiausia, susiūkite pečių siūles. Prisiūkite rankovės galvutę ir galiausiai susiūkite šonines siūles bei rankovės siūlę.

Dabar prisiūkite sagutes ir mielas jūsų mezgtukas kūdikui užbaigtas!

Palikti atsakymą

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelyje prekių nėra