Sąlygos ir taisyklės

Norėdami įsigyti prekes www.kaSiulai.lt elektroninėje parduotuvėje, turite atlikti šiuos žingsnius:

1. Pasirinktas prekes įdėkite į PIRKINIŲ KREPŠELĮ spausdami nuorodą Į KREPŠELĮ. PIRKINIŲ KREPŠELYJE bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo.

2. Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, eikite į PIRKINIŲ KREPŠELĮ ir jame, įsitikinę, jog užsakymas yra teisingas, spauskite nuorodą PIRKTI. Atsidariusiame naujame lange turėsite užpildyti pristatymui reikalingą informaciją:

 • jei esate jau anksčiau užsiregistravę svetainėje www.kaSiulai.lt, prisijunkite ir Jūsų duomenys bus automatiškai užpildyti į reikiamus laukelius, tačiau rekomenduotina juos dar kartą pasitikrinti;
 • jei esate neregistruotas vartotojas, rankiniu būdu užpildykite reikiamus duomenis - vardą, pavardę, el. paštą, kontaktinį telefoną bei pristatymo adresą;
 • pasirinkite jums patogiausią pristatymo būdą iš pateiktų kurjerių/paštomatų sąrašo.
 • kitame žingsnyje naujai atsidariusiame lange galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą: bankiniu pavedimu, per el. bankininkystės sistemą ar atsiimant užsakymą parduotuvėje;
 • pastabų laukelyje galite įrašyti papildomą informaciją apie užsakymą – pastabas kurjeriui, prašymą išrašyti išankstinę sąskaitą ir pan.

3. Pateikę prekių užsakymui reikalingą informaciją, spauskite nuorodą UŽSAKYTI.

Prekes išsiunčiame per 1-4 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Jei pasirinkote atsiėmimą parduotuvėje, sulaukite mūsų žinutės, kad užsakymas jau paruoštas atsiėmimui.

Jei pirkimo metu kilo klausimų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel. +370 682 27187 darbo dienomis 10.00-17.00 val. arba rašykite el. paštu parduotuve@kasiulai.lt.

Slapukų politika

UAB DEUS LT numato tokią slapukų politiką naudojantis el.parduotuve.

Kas yra slapukas?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką "atsiminti" jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, mėgstamas prekes ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kodėl mes naudojame Slapukus?

UAB DEUS LT naudoja tik tuos slapukus, kurie yra būtini užtikrinti sklandžią Vartotojo patirtį platformoje. Šie Slapukai yra naudojami pagerinti Vartotojo aptarnavimą, matuoti platformos lankomumą ir našumą, optimizuoti ir tinkinti Vartotojo patirtį.

UAB DEUS LT  taip pat naudoja Slapukus tam, kad:

 • Suprasti Vartotojų elgseną platformoje ir analizuoti informaciją statistiniais tikslais.
 • Tobulinti platformos saugumą ir užkirsti kelią apgavikiškoms veikloms.
 • Pagreitinti platformą.
 • Išsaugoti kalbos nustatymus ir miestus iš kurių Vartotojai jungiasi prie platformos.
 • Gerinti Vartotojo patirtį platformoje.

Slapukai suteikia Vartotojams galimybę pilnai išnaudoti visus UAB DEUS LT el.prekybos platformos funkcionalumus.

Vartotojai turėtų atkreipti dėmesį, kad UAB DEUS LT  el.prekybos platformoje gali būti nuorodų į kitų įmonių interneto tinklapius. UAB DEUS LT negali atsakyti už tokių interneto tinklapių turinį ir/ar jų naudojamus Slapukų politikos užtikrinimo metodus, todėl prieš pateikiant informaciją apie save vartotojas turėtų susipažinti su atitinkamo interneto tinklapio taisyklėmis, Slapukų politika ir kitais dokumentais.

Sutikimas su Slapukų politika

Jeigu Vartotojas naudojasi el.prekybos platforma, UAB DEUS LT  daro prielaidą, kad Vartotojas supranta ir sutinka, kad UAB DEUS LT  naudoja Slapukus Vartotojo įrenginyje pagal čia išreikštus tikslus.

Prekių grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę atgal, kreipkitės el. paštu parduotuve@kasiulai.lt arba tel. +370 682 27187 per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, www.kaSiulai.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" , patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintu „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių" nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti Jūs.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
 • www.kaSiulai.lt el. parduotuvė turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Grąžinamas prekes galima pristatyti per bet kurią kurjerių tarnybą į www.kaSiulai.lt būstinę, adresu Gaižiūnų g. 4. nurodant tel. nr. +370 682 27187.

Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, www.kaSiulai.lt el. parduotuvė įsipareigoja pakeisti analogiška tinkama preke. Tuo atveju, kai el. parduotuvė neturi analogiškų prekių, ji grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus. Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę per 10 (dešimt) darbo dienų, skaičiuojamų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos.