Apie mus

Parduotuvė KaSiulai.lt gimė ne iš noro daryti verslą. Ji gimė iš... trūkumo. Iš siūlų ir audinių siuvinėjimui trūkumo... Juokinga? Neįtikėtina? Įsivaizduokite, palyginti visai neseniai, tik dešimtmetis su uodegėle - buvo būtent šitaip! Mes norėjome siuvinėti ant lininių audinių - tokių, kuriais gyrėsi užsienietės siuvinėjimo forumuose, o tuometinėse parduotuvėse Lietuvoje geriausiu atveju buvo galima rasti 14ct Aidos... Tad viena pirmųjų prekių mūsų internetinėje parduotuvėje buvo Zweigart linas, kuriuo prekiaujame ir šiandien.

Savo veiklą pradėjome internete 2007 m. lapkričio 20 d. nuo prekių, skirtų siuvinėtojoms. Po kelių metų atidarėme parduotuvę Kaune, o vėliau Vilniuje. Asortimentą išplėtėme iki keliolikos tūkstančių prekių įvairioms rankdarbių rūšims. Dabar mes ir siuvinėjame, ir mezgame, ir siuvame. Pačios visas priemones išbandome ir žinome, ką siūlome jums. Abejotino reikalingumo ar kokybės prekių mūsų parduotuvėse tiesiog nėra. Laikas, kuris lieka pasirūpinus šeima, namais, augintiniais, yra gana ribotas, tad jei megzti ar siuvinėti, tai tik iš geriausių priemonių, kad rezultatas būtų puikus. Nes kokia prasmė brangias minutes ir valandas sudėti į vienkartinį daiktą? Mes vertiname lėtą madą.

Mes turime tą patį norą, kaip ir jūs - sukurti šį bei tą savo rankomis sau ir mylimiesiems. Tad mielai dalinamės savo žiniomis ir patirtimi, pačios visą laiką mokomės ir kartais mokome jus: organizuojame rankdarbių vakarus bei siuvinėjimo, mezgimo pamokas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelyje prekių nėra