Ankstesnė
Kita
Prekė 11 of 17
 1. Užvalkalo karšto vandens pūslei nėrimo schema
  Užvalkalo karšto vandens pūslei nėrimo schema
  Dalintis preke
  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg

 2. Užvalkalo karšto vandens pūslei nėrimo schema

  Mūsų kaina:  

  Galimi pasirinkimai:

  Kaip greitai ir veiksmingai sušilti?! Sprendimas – karšto vandens pūslė. Tam, kad šis praktiškas daiktas atrodytų madingai, numegzkite iš „Schachenmayr Catania“ užvalkalą su virvele ir papuošimu „Gėlytė“.

  Mėgstate švelnius tonus? Siūlome pasirinkti pastelinių spalvų gamą. Gal ieškote Kalėdinės dovanos? Ne problema! Iš raudonos spalvos siūlų numegsite puikią Kalėdinę dovaną. Norite kažko „pikantiško“? Siūlome tokį spalvų derinį: juodos spalvos siūlus užvalkalui, o raudonos spalvos siūlus virvelei bei papuošimui „Gėlytė“ megzti. Galite sukurti savo nepakartojamą stilių pasirinkę vieną ar kelias iš siūlomų 30 spalvų. Kas dabar pasakys, kad užvalkalai karšto vandens pūslėms negali atrodyti madingai?

  Kas yra nemokamos schemos?
  Nemokamos mezgimo, nėrimo, siuvinėjimo ar kitos technikos schemos yra aprašymas kaip atlikti vieną ar kitą rankdarbį. Jos yra elektroninio formato, todėl su prekėmis nesiunčiamos.

  Kaip užsisakyti ir pasinaudoti nemokamą schemą?
  Įsidėkite ją į krepšelį su kitomis prekėmis ir patvirtinkite užsakymą.
  Pamatysite užrašą – „Jūsų užsakymas priimtas!“. Po juo matysite nuorodą „Parsisiųskite iš čia:“. Spustelėkite tamsiai raudonos spalvos schemos pavadinimą ir išsisaugokite ją savo kompiuteryje iškart po užsakymo patvirtinimo ar vėliau (30 dienų bėgyje) iš skyrelio „Mano duomenys“.

  Kiek nemokamų schemų galima užsakyti?
  Nemokamų schemų parsisiuntimo kiekis nėra ribojamas, tad į krepšelį galite susidėti tiek schemų, kiek jums patinka. Nedarykite atskirų užsakymų kiekvienai schemai, o susidėkite jas į vieną krepšelį ir tada tvirtinkite užsakymą. Taip sutaupysite tiek savo, tiek mūsų laiką.
  Pastaba: jei jūsų prekių krepšelio suma lygi 0 Lt (t.y. jei jūs užsakote tik nemokamas schemas), iš mokėjimo būdų rinkitės „Išankstinį apmokėjimą“.
  Kiekis  

  Atsiliepimai

Pirkėjai taip pat pirko