Ankstesnė
Kita
Prekė 4 of 8
 1. Dalintis preke
  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg

 2. Storm 100% šilko verpalai, 50g=100m, sp. juoda

  Mūsų kaina:  6.00€

  Vidutinio link storesnių šilkiniai verpalai - pūkuoti, itin minkšti ir neįtikėtino švelnumo. Verpalai susukti į ritę, iš kurios mes nuvyniosime Jums 50 ar daugiau gramų. Jei Jums reiktų 100g verpalų, įveskite prekės kiekį 2, jei 150g - 3 ir taip toliau.
  Verpalai puikiai tinka megzti rankomis iš vieno siūlo, galima būtų pridėti ploną

  Verpalų sudėtis: 100% šilko, 50g = 100m.

  Svarbu: siūlų kiekis ribotas. Išpardavę turimą kiekį, šios rūšies siūlų papildymo galime ir nebegauti. Patariame įsigyti jų šiek tiek didesnį kiekį nei planuojate sumegzti, kad tikrai nepritrūktumėte.

  Šilkinių verpalų bei gaminių savybės:
  *100% natūralus šilkas - lengvas, minkštas, šiltas, švelnus pluoštas, kuris reguliuoja šilumą šildydamas, kai šalta ir vėsindamas, kai karšta.
  *Šilko siūlai yra labai tvirti, šilko pluoštas gražus dėl ypatingo blizgesio.
  *Šilkiniai rūbai mėgstami, nes beveik nesiglamžo.
  *Šilkas neerzina net jautriausios odos, nes turi savyje sericino – šilko klijų, kuris turi gydomąjį poveikį alergiškai, jautriai ir sudirgusiai odai.
  *Taurus šilko siūlas žinomas jau prieš tūkstančius metų ir vis dar plačiai naudojamas: jo gydomosios savybės gali palengvinti daugelį negalavimų.
  *Šilkas ne tik malonus akiai, bet dėvint suteikia jėgų. Šilkas yra labai šiltas, beveik prilygsta vilnai ir penkis kartus šiltesnis nei medvilnė.


  *Natūralus šilkas yra vienas iš įdomiausių ir unikaliausių pluoštų: jis stiprus ir tamprus.
  *Šilkas atsparus mikroorganizmams.
  *Šilkas būdamas vandens garų aplinkoje ir 20-25 laipsnių Celsijaus temperatūroje sugeria iki 37-39% drėgmės, t.y. beveik tiek pat, kiek vilnos pluoštas ir net du kartus daugiau nei medvilnės. Sugėręs tokį kiekį drėgmės, liečiant pluoštas ar gaminys atrodo visai sausas.

  Rekomenduojamas vąšelio bei virbalų storis - 4-5mm.

  Pagaminta Italijoje.

  Jei Jums reikalingas didesnis siūlų kiekis, dėl pristatymo termino prašome pasitikslinti tel. 8682 31492, parduotuve@kasiulai.lt arba mes susisieksime su Jumis gavę Jūsų užsakymą internetu.

  Kiekis  


  Atsiliepimai