Ankstesnė
Kita
Prekė 8 of 20
 1. Siuvinėjimo schema \"Paveikslas su raudonom gėlėm\"
  Siuvinėjimo schema \"Paveikslas su raudonom gėlėm\"
  Dalintis preke
  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg

 2. Siuvinėjimo schema "Paveikslas su raudonom gėlėm"

  Mūsų kaina:  

  Galimi pasirinkimai:

  Paprastas, tačiau stilingas siuvinėtas paveikslas. Siūlome jums įkvepiančią idėją, kurios dėka galite pakeisti kambario sienų vaizdą. Tai paprastu būdu išsiuvinėtas audinys. Pabandykite tokiu pačiu siuvinėjimo būdu pakeisti ir kitus buities daiktus, pavyzdžiui, užuolaidas, pagalves ir t.t. Jums tereikia pasirinkite norimą spalvą iš Anchor siūlų paletės.

  Kas yra nemokamos schemos?
  Nemokamos mezgimo, nėrimo, siuvinėjimo ar kitos technikos schemos yra aprašymas kaip atlikti vieną ar kitą rankdarbį. Jos yra elektroninio formato, todėl su prekėmis nesiunčiamos.

  Kaip užsisakyti ir pasinaudoti nemokamą schemą?
  Įsidėkite ją į krepšelį su kitomis prekėmis ir patvirtinkite užsakymą.
  Pamatysite užrašą – „Jūsų užsakymas priimtas!“. Po juo matysite nuorodą „Parsisiųskite iš čia:“. Spustelėkite tamsiai raudonos spalvos schemos pavadinimą ir išsisaugokite ją savo kompiuteryje iškart po užsakymo patvirtinimo ar vėliau (30 dienų bėgyje) iš skyrelio „Mano duomenys“.

  Kiek nemokamų schemų galima užsakyti?
  Nemokamų schemų parsisiuntimo kiekis nėra ribojamas, tad į krepšelį galite susidėti tiek schemų, kiek jums patinka. Nedarykite atskirų užsakymų kiekvienai schemai, o susidėkite jas į vieną krepšelį ir tada tvirtinkite užsakymą. Taip sutaupysite tiek savo, tiek mūsų laiką.
  Pastaba: jei jūsų prekių krepšelio suma lygi 0 Lt (t.y. jei jūs užsakote tik nemokamas schemas), iš mokėjimo būdų rinkitės „Išankstinį apmokėjimą“.


  Kiekis  

  Atsiliepimai

Pirkėjai taip pat pirko