Ankstesnė
Kita
Prekė 2 of 8
 1. Schema \"Augaliniais motyvais išsiuvinėta pagalvė\"
  Schema \"Augaliniais motyvais išsiuvinėta pagalvė\"
  Dalintis preke
  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg

 2. Schema "Augaliniais motyvais išsiuvinėta pagalvė"

  Mūsų kaina:  

  Galimi pasirinkimai:

  Sukurkite nepakartojamą namų interjero stilių! Papuoškite pagalvę ryškiaspalvių stilizuotų gėlių ir lapelių motyvu, išsiuvinėdamos jį „Anchor“ muline siūlais. Sukurti šį pasikartojančių fragmentų motyvą įkvėpė Anglijos didikų dvaruose ant išsiuvinėtų audinių rasti raštų pavyzdžiai.  Kas yra nemokamos schemos?
  Nemokamos mezgimo, nėrimo, siuvinėjimo ar kitos technikos schemos yra aprašymas kaip atlikti vieną ar kitą rankdarbį. Jos yra elektroninio formato, todėl su prekėmis nesiunčiamos.

  Kaip užsisakyti ir pasinaudoti nemokamą schemą?
  Įsidėkite ją į krepšelį su kitomis prekėmis ir patvirtinkite užsakymą.
  Pamatysite užrašą – „Jūsų užsakymas priimtas!“. Po juo matysite nuorodą „Parsisiųskite iš čia:“. Spustelėkite tamsiai raudonos spalvos schemos pavadinimą ir išsisaugokite ją savo kompiuteryje iškart po užsakymo patvirtinimo ar vėliau (30 dienų bėgyje) iš skyrelio „Mano duomenys“.

  Kiek nemokamų schemų galima užsakyti?
  Nemokamų schemų parsisiuntimo kiekis nėra ribojamas, tad į krepšelį galite susidėti tiek schemų, kiek jums patinka. Nedarykite atskirų užsakymų kiekvienai schemai, o susidėkite jas į vieną krepšelį ir tada tvirtinkite užsakymą. Taip sutaupysite tiek savo, tiek mūsų laiką.
  Pastaba: jei jūsų prekių krepšelio suma lygi 0 Lt (t.y. jei jūs užsakote tik nemokamas schemas), iš mokėjimo būdų rinkitės „Išankstinį apmokėjimą“.

  Kiekis  


  Atsiliepimai

Pirkėjai taip pat pirko