Ankstesnė
Kita
Prekė 4 of 12
 1. Dažai skalbti ir dažyti tekstilę 400g, sp. džinsinė mėlyna
  Dažai skalbti ir dažyti tekstilę 400g, sp. džinsinė mėlyna
  Dalintis preke
  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg

 2. Dažai skalbti ir dažyti tekstilę 400g, sp. džinsinė mėlyna

  Mūsų kaina:  8.99€

  Dažai skalbia ir nudažo vienu metu (400g.)
  Išblukusiam paviršiui ar seniems džinsams įkvėpti naujo gyvenimo dar niekad nebuvo taip lengva. Atkurti spalvas su Wash & Dye yra taip pat nesunku, kaip ištarti šitą frazę. Dėl unikalios DYLON Wash & Dye formulės „ du viename“ audinys vienu metu ir skalbiamas, ir dažomas, todėl naują intensyvią spalvą sukursite ar pilkam paviršiui grąžinsite juodą blizgesį be jokių ypatingų pastangų. DYLON Wash & Dye atkuria tamsių spalvų sodrumą ir suteikia ilgai išliekantį puikų rezultatą, kuriuo didžiuositės.

  Džinsinė mėlyna - klasika tapusi spalva, įkvėpta jūros bangų. Jos atspalvis perteikia vandenynų lainerio jėgą ir Prancūzijos Rivjeros žavesį bei graciją. Suteikite kambariui stulbinančių spalvinių akcentų: sumaišykite su raudona ar balta arba padenkite bordo ar žalios spalvos atspalviais.

  Wash and dyes (skalbimas ir spalva) unikali koncepcija viskas viename, kuri nudažo audinius skalbimo metu ilgam atnaujindama spalvas be didelių pastangų.
  Naudojimo instrukcija:
  1. Nukirpkite viršutinę maišelio dalį, įdėkite jį į skalbimo mašiną bei įdėkite sausą audinį.
  2. Įjunkite 40°C medvilnės skalbimo programą (ne ekonominę ar pirminio plovimo programas).
  3. Baigus skalbti, supilkite skalbimo miltelius ir nustatykite 40°C medvilnės skalbimo programą, kad pašalintumėte spalvos perteklių iš audinio.
  4. Išimkite tuščią maišelį bei audinį ir nustatykite 40°C skalbimo programą, įdėkite skalbimo miltelių, kad išsiplautų skalbimo mašina.
  5. Nedžiovinkite audinio tiesioginėje saulės šviesoje ar labai karštai bei pirmus kelis kartus plaukite atskirai nuo kitų skalbinių.
  Gauta audinio spalva priklauso nuo:
  1.Audinio tipo. Medvilnė, linas ir viskozė nusidažys šviesesniais tonais. Vilna, šilkas, poliesteris, akrilas, nailonas ir audiniai su specialiu apdorojimu gali nenusidažyti.
  2. Audinio kiekio: iki 500 g audinio (pvz. džinsai) nusidažys sodresne spalva. Iki 1 kg nusidažys šviesesniais tonais.
  3. Procesui galioja spalvų maišymo taisyklės, pvz., raudoną audeklą dažant juoda spalva, gausite bordo spalvą.
  Patarimas: dažykite tik iki 1 kg audinio. Gali būti, kad nenusidažys dėmės, šviesesni ar išblukę plotai.
  Dažymas neturi neigiamos įtakos jūsų skalbimo mašinai ar tolimesniems skalbimams.
  Dažai gali sukelti alergiją įkvėpus ar esant kontaktui su oda. Dirgina akis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite įkvėpti dulkių. Venkite kontakto su oda. Dėvėkite tinkamas apsaugines pirštines. Nelaimės atveju, pasijutus blogai, ar panašiai, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Jei įmanoma, parodykite etiketę. Nelaimės atveju, įkvėpus,nukentėjusįjį išnešti į gryną orą.

  Gamintojas Dylon, Didžioji Britanija.

  Kiekis  


  Atsiliepimai

Pirkėjai taip pat pirko