Apie mus

Sveiki užsukę į internetinę rankdarbių priemonių parduotuvę www.kaSiulai.lt!
Mes siūlome įkvepiantį, platų, spalvingą, išskirtinį rankdarbių priemonių asortimentą Jums - kūrybingoms mezgėjoms, siuvinėtojoms ir siuvėjoms.

Jau 11 metų dirbame Jums! Savo veiklą pradėjome 2007 m. lapkričio 20 d. nuo prekių, skirtų siuvinėtojoms. Laikui bėgant intensyviai plėtėme asortimentą prisitaikydami prie klientų poreikių ir šiuo metu turime keliolika tūkstančių skirtingų pavadinimų prekių įvairioms rankdarbių rūšims.
2010 m. rudenį atidarėme parduotuvę - studiją "Siūlai" Kaune.
2012 m. rudenį atidarėme antrą parduotuvę Vilniuje.

PAS MUS VERTA PIRKTI, NES:

Mūsų tikslas - patenkintas klientas. Svajokite ir kurkite, įgyvendinkite savo svajonių rankdarbių projektus, atsipalaiduokite po darbų užsiimdami mėgstama veikla. Pas mus išsirinkite patinkančias priemones iš gausaus asortimento. Jeigu gavote nekokybišką prekę, mes ją pakeisime arba grąžinsime pinigus.
Prekes siunčiame Lietuvoje ir visame pasaulyje. Siuntimas paštu Lietuvoje, jeigu užsakymo suma neviršija 39 Eur kainuoja 2,19 Eur, virš 39 Eur - siuntimas paštu nemokamas. Prekių siuntimo kaina ES šalims - 10 Eur, kitoms šalims - 14 Eur. Siunčiame ir per DPD kurjerių tarnybą, ir į DPD ir LPexpress siuntų terminalus.
Galioja ištikimo kliento nuolaidų sistema. Mūsų parduotuvėje ištikimiems klientams taikomos nuolaidos dydis priklauso nuo visų Jūsų ankstesnių užsakymų sumos. Jeigu esate pas mus pirkę bent už 58 Eur, tai sekantiems pirkiniams pritaikysime 2% nuolaidą; jei susidariusi suma virš 145 Eur - 3%; virš 250 Eur - 5%; virš 450 Eur - 7%, virš 750 Eur - 10 %. Nuolaidos nesumuojamos, t.y. "Ištikimo kliento nuolaida" netaikoma prekėms su nuolaida. Internetinėje parduotuvėje sukaupta nuolaida galioja tik perkant internetu.
Gausus prekių rankdarbiams asortimentas. Daugybė prekių Jūsų prasmingam laisvalaikiui. Nerandate norimos prekės? Skambinkite mums tel.: +370 682 27187 arba rašykite el. paštu.
Lankstūs atsiskaitymo būdai. Galite apmokėti už užsakymą Jums patogiu būdu: išankstiniu pavedimu; kortele; atsiimant prekę mūsų parduotuvėse; apmokant Paypal arba Paysera sistemomis; galite atsiskaityti grynaisiais pinigais kurjeriui pristatant prekes į namus ar atsiimant prekes Jums artimiausiame pašto skyriuje. Kainos internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo kainų parduotuvėse Vilniuje ir Kaune. Jei norite mokėti mažiausią kainą, užsakykite prekę internetu.
Kviečiame Jus apsilankyti mūsų parduotuvėse ir apžiūrėti prekes gyvai. Mūsų parduotuvės yra Vilniuje, Ladygos g. 5/ S. Žukausko g. 36, už PC "Banginis" nugaros, tel.: +370 682 31492. Ir Kaune, Savanorių pr. 192C, šalia audinių parduotuvės "Šilko tekstilė", tel.: +370 682 27187.
Sužinokite apie naujausias prekes ir akcijas pirmi, dalyvaukite mūsų organizuojamuose konkursuose bei žaidimuose ir laimėkite prizus. Prisijunkite prie mūsų Facebook puslapyje
Nemokamos mezgimo, nėrimo, siuvinėjimo, siuvimo bei vėlimo schemos. Pas mus rasite virš 300 nemokamų schemų, kurias labai paprastai galėsite atsisiųsti į savo kompiuterį. Prisijunkite prie mūsų Facebook grupių: Nemokamos mezgimo ir nėrimo schemos ir Nemokamos siuvinėjimo schemos.


Pagrindiniai veiklos principai
• Įkvepiantis kurti platus ir spalvingas asortimentas!
• Profesionalios konsultacijos – pačios užsiimame įvairiais rankdarbiais, turime nemažą patirtį ir mielai ja pasidalinsime su Jumis, padėsime išsirinkti Jums labiausiai tinkančius produktus.
• Greitas reagavimas į Jūsų pageidavimus – stengsimės per 1 darbo dieną suteikti atsakymus į Jums rūpimus klausimus.
• Aukšta prekių kokybė – tai garantuoja mūsų parduodamų prekių ženklai - Zweigart, Anchor, Prym, Riolis, Schachenmayr, Red Heart, DMC, Bernina, Mill Hill, Phildar, Free Spirit, Silver Reed ir kiti.

Misija
• Populiarinti rankdarbius - malonų, prasmingą ir kūrybingą laisvalaikio praleidimo būdą.
• Populiarinti lėtą vartojimą - lai rankų darbo gaminiai, rūbai, namų aksesuarai ilgai Jus džiugina ir keliauja keliauja iš kartos į kartą.

Vizija – būti jaukiausia ir didžiausia prekių rankdarbiams internetine parduotuve Lietuvoje.

Mūsų rekvizitai
UAB „KaSiulai.lt“
Kodas 302600032
PVM kodas LT100006009312
SEB Vilniaus bankas - a/s LT107044060007689593
Swedbank - a/s LT027300010126433312
Adresas: Alsėdžių g. 3-17, Kaunas
Tęsti