Ankstesnė
Kita
Prekė 21 of 51
 1. Gamintojo informacija
  Dalintis preke
  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg

 2. Kaffe Fassett skiautinių dizaino sienelė su krepšiu
  [DWBAGGP.RUST]

  Mūsų kaina:  169.00€

  Spalvų bei skiautinių meistro Kaffe Fassett skiautinio modeliavimo sienelė su patogiu krepšiu sienelei bei audinių atraižoms laikyti ar nešiotis. Krepšys pasiūtas iš vieno iš populiariausių Kaffe Fassett medvilnės audinių.
  *Neutrali sienelės spalva yra tobulas pagrindas skiautėms dėlioti, sukeisti - kitaip tariant modeliuoti skiautinį.
  *Sienelė yra iš flanelės, prie šios medvilninės audinių skiautės puikiai prilimpa: itin patogu peržiūrėti, perdėlioti skiautes prieš galutinį sprendimą susiūti.
  *Geriausia sienelę pakabinti pritvirtinant visus 4 kampus ant kieto pagrindo (lentos ar sienos) naudojant laikino klijavimo juostą.
  *Kuo tvarkingiau ištiesite ir pritvirtinsite flanelės sienelę, tuo patogiau bus dirbti.
  *Sukarpykite audinius į skiautes ir dėliokite ant sienelės. Skiautės puikiai prilips ir laikysis iki kol jūs būsite pasirengę susiūti jas.
  *Krepšys puikiai talpina flanelinę sienelę, audinio skiautes, pjaustymo paklotą ir smeigtukus. Šone esanti užtrauktuku užtraukiama kišenė puikiai pasitarnaus sudėti liniuotes, apvalius peilius ir kitus reikalingus jums priedus.
  Sienelės dydis: 1,04m x 2,18m, krepšio dydis be rankenų 50x40cm. Vienas flanelės sienelės audinio lankgelis yra 5,08x5,08cm dydžio.

  Kiekis  


  Atsiliepimai