Ankstesnė
Kita
Prekė 30 of 50
 1. \"Freccia\" vaikiškų batukų mezgimo/nėrimo schema
  \"Freccia\" vaikiškų batukų mezgimo/nėrimo schema
  Dalintis preke
  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg

 2. "Freccia" vaikiškų batukų mezgimo/nėrimo schema

  Mūsų kaina:  

  Galimi pasirinkimai:

  Vaikiški batukai – puiki dovanėlė mažylio gimimo proga, ypač jei dovanėlė padaryta savo rankomis. Nerkite batukus iš siūlų "Freccia". Berniukams galite parinkti baltos ir melsvos spalvos derinį.

  Kas yra nemokamos schemos?
  Nemokamos mezgimo, nėrimo, siuvinėjimo ar kitos technikos schemos yra aprašymas kaip atlikti vieną ar kitą rankdarbį. Jos yra elektroninio formato, todėl su prekėmis nesiunčiamos.

  Kaip užsisakyti ir pasinaudoti nemokama schema?
  Įsidėkite ją į krepšelį su kitomis prekėmis ir patvirtinkite užsakymą.
  Pamatysite užrašą – „Jūsų užsakymas priimtas!“. Po juo matysite nuorodą „Parsisiųskite iš čia:“. Spustelėkite tamsiai raudonos spalvos schemos pavadinimą ir išsisaugokite ją savo kompiuteryje iškart po užsakymo patvirtinimo ar vėliau (30 dienų bėgyje) iš skyrelio „Mano duomenys“.

  Kiek nemokamų schemų galima užsakyti?
  Nemokamų schemų parsisiuntimo kiekis nėra ribojamas, tad į krepšelį galite susidėti tiek schemų, kiek jums patinka. Nedarykite atskirų užsakymų kiekvienai schemai, o susidėkite jas į vieną krepšelį ir tada tvirtinkite užsakymą. Taip sutaupysite tiek savo, tiek mūsų laiką.
  Pastaba: jei jūsų prekių krepšelio suma lygi 0 Lt (t.y. jei jūs užsakote tik nemokamas schemas), iš mokėjimo būdų rinkitės „Išankstinį apmokėjimą“.
  Kiekis  

  Atsiliepimai

Pirkėjai taip pat pirko