Ankstesnė
Kita
Prekė 17 of 22
 1. Dalintis preke
  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg

 2. Desert Diamante 75% lino, 25% šilko verpalai, 50g, sp. pilkšvai melsva
  [melsvai pilk]

  Mūsų kaina:  6.99€

  Lino/šilko verpalai papuošti smulkiais dailiais žvyneliais. Verpalai susukti į ritę, iš kurios nuyyniosime Jums 50 ar daugiau gramų. Jei Jums reiktų 100g verpalų, įveskite prekės kiekį 2, jei 150g - 3 ir taip toliau.
  i.

  Verpalų sudėtis: 75% lino, 25% šilko, 50g apie 325m (galima 2% svorio paklaida į vieną ir kitą pusę).

  Svarbu: siūlų kiekis ribotas. Išpardavę turimą kiekį, šios rūšies siūlų papildymo galime ir nebegauti. Patariame įsigyti jų šiek tiek didesnį kiekį nei planuojate sumegzti, kad tikrai nepritrūktumėte.

  Šilko/lino verpalų bei gaminių savybės:
  *šie verpalai turi savyje visas geriausias šilko ir lino savybes: tai tiesiog tobulas derinys mūsų odai; šilkas - lengvas, minkštas, šiltas, švelnus pluoštas, kuris reguliuoja šilumą šildydamas, kai šalta ir vėsindamas, kai karšta, o linas leidžia mūsų odai kvėpuoti, palaiko normalią kūno šilumą bet kuriuo metų laiku.
  *Tiek šilko, tiek lino siūlai yra labai tvirti, šilko pluoštas gražus dėl ypatingo blizgesio.
  *Šilkas neerzina net jautriausios odos, nes turi savyje sericino – šilko klijų, kuris turi gydomąjį poveikį alergiškai, jautriai ir sudirgusiai odai.
  *Taurus šilko siūlas žinomas jau prieš tūkstančius metų ir vis dar plačiai naudojamas: jo gydomosios savybės gali palengvinti daugelį negalavimų.
  *Šilkas ne tik malonus akiai, bet dėvint suteikia jėgų. Šilkas yra labai šiltas, beveik prilygsta vilnai ir penkis kartus šiltesnis nei medvilnė.


  *Natūralus šilkas yra vienas iš įdomiausių ir unikaliausių pluoštų: jis stiprus ir tamprus.
  *Šilkas atsparus mikroorganizmams.
  *Šilkas būdamas vandens garų aplinkoje ir 20-25 laipsnių Celsijaus temperatūroje sugeria iki 37-39% drėgmės, t.y. beveik tiek pat, kiek vilnos pluoštas ir net du kartus daugiau nei medvilnės. Sugėręs tokį kiekį drėgmės, liečiant pluoštas ar gaminys atrodo visai sausas.

  Rekomenduojamas vąšelio bei virbalų storis - 1.50-2.50mm.

  Pagaminta Italijoje.

  Jei Jums reikalingas didesnis siūlų kiekis, dėl pristatymo termino prašome pasitikslinti tel. 8682 31492, parduotuve@kasiulai.lt arba mes susisieksime su Jumis gavę Jūsų užsakymą internetu.

  Kiekis  


  Atsiliepimai